TV Program

Prorok
20:05RTV 1
Prorok
Distrikt 9
23:00Sci Fi
Distrikt 9
Kišni čovek
23:00Pink Movies
Kišni čovek
Ritam ludila
23:35HBO 2
Ritam ludila
Grad greha
23:35TV1000
Grad greha
Ekvilibrijum
01:10CineStar TV
Ekvilibrijum
Smrtonosno oružje
02:15Prva Plus
Smrtonosno oružje
Trenutno na programu - TV Program Srbija | Aladin
  • 18:30Pecite sa Fransiskom Moreirom
  • 19:00Čupavi bajkeri: Gastronomska...
  • 20:00Čupavi bajkeri: Gastronomska...
  • 21:00Brzi obroci: Meri Beri
  • 21:30Brzi obroci: Meri Beri
  • 22:00Martine poslastice iz rerne
  • 22:30Martine poslastice iz rerne
  • 18:00Vijesti
  • 19:00Kratke vijesti
  • 19:05Fullscreen
  • 20:00Vijesti
  • 21:00Kratke vijesti
  • 21:05Moj život
  • 21:30Al Jazeera biznis
  • 18:15Stručnjak za bazene
  • 19:10Stručnjak za bazene
  • 20:05Život u divljini Aljaske
  • 21:00Poslednji stanovnici Aljaske
  • 21:55Aljaska: Poslednja granica
  • 22:50Dom po meri ljubimaca
  • 23:45Dom po meri ljubimaca
AXN
  • 18:45Marinci iz Nju Orleansa
  • 19:30Marinci iz Nju Orleansa
  • 20:10Kandis Renoar
  • 21:05Kandis Renoar
  • 22:00Zakletva
  • 22:45Inspektor Reks - Specijalna...
  • 23:30Inspektor Reks - Specijalna...
  • 18:00U fabrici
  • 18:55Istina o kozmetičkim tretmanima
  • 19:45Najužasnije vremenske neprilike
  • 20:35Misija: spasavanje divljih...
  • 21:25Neviđene pustolovine Džoane Lamli
  • 22:15Doba prirode
  • 23:10U fabrici
  • 18:30Guatemala's Lost World
  • 19:00BBC World News
  • 19:30The Travel Show
  • 20:00BBC World News
  • 20:15Sport Today
  • 20:30Made on Earth
  • 21:00BBC World News
  • 18:40Bakugan: Battle Planet
  • 19:00Teen Titans Go!
  • 19:10Teen Titans Go!
  • 19:25Teen Titans Go!
  • 19:35Teen Titans Go!
  • 20:00The Amazing World of Gumball
  • 20:10The Amazing World of Gumball
  • 18:30 Miljenica
  • 20:30 Lara
  • 22:10 Oni koji rade
  • 23:55 S ljubavlju, Sajmon
  • 01:45 Talentovani gospodin Ripli
  • 04:05 Zlatna ribica
  • 06:00 Dan nakon što umrem
  • 17:50 Igra kodova
  • 20:00 Ridik: Vladar tame
  • 22:10 Godina nasilja
  • 00:25 Od sumraka do svitanja
  • 02:25 Red Riding: Godine gospodnje 1980.
  • 04:00 Zaleđeni
  • 04:50 Zaleđeni
  • 18:05 Replike
  • 20:00 1917
  • 22:05 Barut
  • 23:05 Stokholmski sindrom
  • 00:45 Stranci: Plen u noći
  • 02:15 Comic Sans
  • 04:04 Kolažni program
  • 18:35 Odlazak
  • 20:20 Pad Anđela
  • 22:25 Rod
  • 00:15 Milja 22
  • 01:50 Kralj lopova
  • 03:44 Kolažni program
  • 07:00 Misija Arktik
CNN
  • 18:30Connecting Africa
  • 19:00CNN Newsroom Saturday
  • 20:00CNN Newsroom Saturday
  • 21:00CNN Newsroom Saturday
  • 22:00CNN Newsroom Saturday
  • 23:00World Sport
  • 23:30Inside Africa
  • 18:30Hlebopatke
  • 18:50Hlebopatke
  • 19:00Kuća Buka
  • 19:25Kuća Buka
  • 19:45Čudnovili roditelji
  • 20:10Čudnovili roditelji
  • 20:30Nindža kornjače
  • 18:45Treba prozreti dušu ubice
  • 19:10Britanski ubica sa Dermotom...
  • 20:05Ubio sam najboljeg prijatelja
  • 21:00Uživo: Policijska patrola
  • 21:30Uživo: Policijska patrola
  • 22:00Uživo: Policijska patrola
  • 22:30Uživo: Policijska patrola
  • 18:30Ukampovani
  • 18:55Stuck in the Middle
  • 19:20Stuck in the Middle
  • 19:45K.C. Undercover
  • 20:10K.C. Undercover
  • 20:35Big City Greens
  • 21:00Mirakulus
  • 17:50 Božić iz bajke
  • 19:40 Rođenje Isusa 2: Opasnost u...
  • 22:00 Božićni lek
  • 00:00 Duh Božića
  • 02:00Božić u Houmstedu
  • 04:00Monk
  • 06:00Bibliotekari
E!
  • 18:00Apsolutne lepotice
  • 19:00Poznato lice u igri
  • 20:00Poznato lice u igri
  • 21:00Izlasci: Bez filtera
  • 21:30Izlasci: Bez filtera
  • 22:00Dr. 90210
  • 23:00Dr. 90210
  • 18:45Sankanje - Svetski kup: Altenberg
  • 19:15Sankanje - Svetski kup: Altenberg
  • 19:45Eurosport Vesti
  • 19:50Snuker - UK prvenstvo: Polufinale
  • 23:30Eurosport Vesti
  • 23:35Ski skokovi - FIS Svetski kup:...
  • 00:30Alpsko skijanje - Svetski kup: St...
  • 18:20Fudbal - Bundesliga: Bajern Minhen...
  • 20:30Ski skokovi - FIS Svetski kup:...
  • 21:00Fristajl skijanje - FIS Svetski...
  • 22:00Eurosport Vesti
  • 22:05Ski skokovi - FIS Svetski kup:...
  • 23:00Alpsko skijanje - Svetski kup: St...
  • 23:55Eurosport Vesti
FOX
  • 18:05Mornarički istražitelji: Los...
  • 19:00Mornarički istražitelji: Los...
  • 20:00Next
  • 21:00 Megaum
  • 22:50Helstrom
  • 23:45Helstrom
  • 00:40Mešovita porodica
  • 18:15FBI
  • 19:10FBI
  • 20:05Tomi
  • 21:05Hudini i Dojl
  • 22:00Džek Tejlor
  • 23:55Instinkt
  • 00:50Ubistva u Midsomeru
  • 18:30Svi vole Rejmonda
  • 19:00Mlađa
  • 19:30Mlađa
  • 20:00 Dok si ti spavao
  • 22:10Novi Amsterdam
  • 23:05Novi Amsterdam
  • 00:00Svi vole Rejmonda
  • 18:05Bodrumska priča
  • 18:50U osvit zore
  • 19:45Parovi
  • 21:00Parovi
  • 23:00Parovi
  • 02:00Parovi
  • 05:10Posle ručka
HBO
  • 18:40 Betmen: Povratak krstaša sa...
  • 20:00 Crno i plavo
  • 21:45 Poslednja prevara
  • 23:25 Stravični stanodavac
  • 00:50 Čupavci napadaju
  • 02:20 Dete razvedenih roditelja
  • 03:50 Gangsterska petorka
  • 18:10Lovci na blaga iz Drugog svetskog...
  • 19:05Grant
  • 21:00Božji kod
  • 23:00Drevni vanzemaljci
  • 23:55Borbe za skladišta
  • 00:20Borbe za skladišta
  • 00:50Borbe za skladišta
  • 17:49Lijepom našom
  • 19:00Dnevnik 2
  • 19:49Sport
  • 20:00Vrijeme
  • 20:03Loto 7
  • 20:11The Voice Hrvatska
  • 22:01Loto 7
  • 17:25Košarka - Premijer liga: Sonik...
  • 19:00Hu Hu
  • 19:14Hu Hu pjesma
  • 19:15Glazbeni Top20
  • 20:05 Tajni agent bebisiter
  • 21:45Ben Fogl: Sami u divljini
  • 22:45MajkaOtacSin
N1
  • 18:45Wine & Holiday
  • 19:00Dnevnik 19
  • 19:35Sport Klub Info
  • 19:45DW Shift
  • 20:00Global fokus
  • 21:00Movie top 10
  • 21:30Impuls
  • 18:45Divlje nordijske zemlje:...
  • 19:30Divlje nordijske zemlje:...
  • 20:20Skrivena čuda zime
  • 21:05Neverovatni dr Pol: Kompilacije
  • 21:50Neverovatni dr Pol
  • 22:35Neverovatni dr Pol
  • 23:20Skrivena čuda zime
  • 18:30Dnevnik Newsmax Adria
  • 19:12Lud, zbunjen, normalan
  • 20:01Zvezde Granda
  • 23:49Taktička sila
  • 01:17Hobit: Šmaugova pustošenja
  • 03:42Dnevnik Newsmax Adria
  • 04:24Nova IN
  • 18:40Mješoviti brak
  • 19:15Mješoviti brak
  • 20:00Kuzgun
  • 21:0024 minuta sa Zoranom Kesićem
  • 22:00Keš i metak
  • 23:30Sportisimo
  • 23:35Posle smrti
  • 18:00BBC Luksuzni hoteli
  • 19:00Dnevnik N1
  • 19:40Probudi se - Razgovori
  • 20:00Newsmax adria pregled dana
  • 20:40Lol
  • 21:0024 minuta sa Zoranom Kesićem
  • 22:00Derdevil
  • 18:10Startaj Hrvatska
  • 19:15Dnevnik Nove TV
  • 20:15Kud puklo da puklo
  • 21:10Dar Mar
  • 22:10Farma More i Maslina
  • 23:10 Čovek iz senke
  • 01:05 Džungla
O2
  • 18:30Štoperica
  • 18:55B92 presek
  • 19:00Nadrealna televizija
  • 19:55B92 presek
  • 20:00Hotel Eleon
  • 20:45Fudbal - Italijanska liga: Inter -...
  • 23:00Hotel Eleon
  • 18:355 Grama Instagrama
  • 18:50Neki to vole od kuće
  • 19:00Đota Footmania
  • 19:25Retwitter
  • 19:35Rap & Roll
  • 19:50Hoću da kažem
  • 20:00Pitam za druga
  • 18:30Mladi Drakula
  • 19:00Ubistveni kod
  • 20:00Heroji
  • 21:00Škola Crna rupa
  • 21:30Rej Donovan
  • 22:30Tvin Piks
  • 23:30Sajnfeld
  • 18:30Nacionalni dnevnik
  • 19:30Zakletva
  • 21:00Surova Ljubav
  • 22:00Zadruga, Pitanja Novinara
  • 06:45Novo jutro
  • 11:00Ekskluzivno
  • 12:00Zadruga 4
  • 18:40Strašne priče
  • 19:05Mehanička družina
  • 19:15Animirane bajke sveta
  • 19:30 Mislim da pristajem
  • 20:50Topšop
  • 21:05Mehanička družina
  • 21:20Plavi zmaj
  • 18:00 Ode sve dođavola
  • 20:00 6 načina da umreš
  • 22:00 Poslednja patrola
  • 00:15 Šakal
  • 02:15 Smrtonosno oružje
  • 04:00Na granici
  • 05:12Na granici
RT
  • 18:29Documentary
  • 19:00Headline News
  • 19:29Boom Bust
  • 20:00Headline News
  • 20:29Going Underground
  • 21:00Headline News
  • 21:29Keiser Report
  • 18:30Kvadratura kruga
  • 19:00Slagalica
  • 19:17Vreme
  • 19:30Dnevnik 2
  • 20:05Kosti
  • 21:00Luda noć
  • 22:40 Čatova zemlja
  • 18:25 Američka avantura
  • 20:10 Gangsterska priča
  • 22:00Vavilon Berlin
  • 22:50TV Teatar
  • 00:20Galija - koncert
  • 01:20Čovek u sredini
  • 02:05David i Golijat
  • 18:00Mornarički istražitelji: Los...
  • 18:50Skrivene riznice
  • 19:20Skrivene riznice
  • 20:00Karion
  • 21:20Idiot
  • 22:15Na veslu priča
  • 22:35Pisci kod kuće
  • 17:55Rukomet - Superliga Srbije:...
  • 19:15Dopisnica iz Banata
  • 19:20Dokumentarni program
  • 19:23Sinaksarion
  • 19:24Dokumentarni program
  • 19:30TV dnevnik RTS1
  • 20:05 Prorok
  • 18:45Nevimata
  • 19:00Híradó
  • 19:29Okostojás
  • 20:00Kulturni magazin na mađarskom...
  • 20:30Dobro veče, Vojvodino na romskom
  • 21:59Oltári csajok
  • 22:39Vaš RTV
  • 18:00Sport Klub 1
  • 20:00Sport Klub 1
  • 22:00Sport Klub 1
  • 00:00Sport Klub 1
  • 02:00Sport Klub 1
  • 04:00Sport Klub 1
  • 06:00Formula 2: Bahrain II - 1. TRKA
  • 18:00Sport Klub 2
  • 20:00Sport Klub 2
  • 22:00Sport Klub 2
  • 00:00Sport Klub 2
  • 02:00Sport Klub 2
  • 04:00Sport Klub 2
  • 05:05NFL GameDay
  • 18:00Sport Klub 3
  • 20:00Sport Klub 3
  • 22:00Sport Klub 3
  • 00:00Sport Klub 3
  • 02:00Sport Klub 3
  • 04:00Sport Klub 3
  • 06:00Košarka - Euroleague: Pregled
  • 18:00Sport klub 4
  • 20:00Sport klub 4
  • 00:00Sport klub 4
  • 02:00Sport klub 4
  • 04:00Sport klub 4
  • 06:30Fudbal - Španska liga: Levante -...
  • 08:15Fudbal - 3. Bundesliga: Turkgucu -...
  • 18:00Sport Klub HD
  • 20:00Sport Klub HD
  • 22:00Sport Klub HD
  • 00:00Sport Klub HD
  • 02:00Sport Klub HD
  • 04:00Sport Klub HD
  • 06:15Hokej na ledu - KHL: CSKA - Dinamo...
  • 18:00Olimpijski šampioni
  • 19:00Plava Planeta - Srbija
  • 19:40Fizioterapija
  • 20:00Liga budućih šampiona
  • 21:15Liga budućih šampiona
  • 22:00Maradona U Beogradu
  • 22:30Dnevni Događaji
  • 18:00Subotom u 6
  • 19:00Vesti
  • 19:20Ljubimci
  • 19:35Dokumentarni program
  • 20:00Predvideti nepredvidivo
  • 21:00Vesti u 9
  • 22:05Dokumentarni program
TLC
  • 17:00Devedeset dana za venčanje: Period...
  • 20:00Devedeset dana za venčanje: Period...
  • 22:00Veridba od 90 dana: Život u braku
  • 23:00Živeti sa 300 kg: Gde su danas?
  • 01:00Stopala me ubijaju
  • 02:00Sestre od 500 kilograma
  • 03:00Devedeset dana za venčanje: Period...
  • 18:00Riplijev svet: Verovali ili ne!
  • 19:00Misija: Deklasifikovana dokumenta
  • 20:00Missing in Alaska
  • 21:00Čudna putovanja
  • 21:30Čudna putovanja
  • 22:00Paranormalno: 72 sata pod istragom
  • 23:00Paranormalno: 72 sata pod istragom
  • 18:20Najveći i najjači
  • 19:10Gjamo - kraljica planina
  • 19:55Mutantsko vreme
  • 20:45Mutantsko vreme
  • 21:30Priče o olujama
  • 22:15Životinjski susreti
  • 23:05Ljubimci predatori
Prorok
20:05RTV 1
Prorok
Distrikt 9
23:00Sci Fi
Distrikt 9
Kišni čovek
23:00Pink Movies
Kišni čovek
Ritam ludila
23:35HBO 2
Ritam ludila
Grad greha
23:35TV1000
Grad greha