TV Program

Povratnik
23:40HBO
Povratnik
Ruska obećanja
00:40FOX Movies
Ruska obećanja
Barton Fink
02:45Cinemania
Barton Fink
Veliko plavetnilo
15:05CineStar TV
Veliko plavetnilo
Karlitov put
21:50CineStar...
Karlitov put
Agire - gnev božji
22:00Cinemax 2
Agire - gnev božji
Mašinista
00:55CineStar...
Mašinista
Trenutno na programu - TV Program Srbija | Aladin
  • 00:00No information
  • 01:00No information
  • 02:00No information
  • 03:00No information
  • 04:00No information
  • 06:00No information
  • 07:00No information
  • 00:00Vijesti
  • 00:30Širom svijeta
  • 01:30Kontekst 2017
  • 02:00Regioskop
  • 03:00Al Jazeera English
  • 07:30Sportski magazin
  • 08:00Alhemija Balkana
  • 23:45Majstori za kuće na drvetu
  • 00:40Tigar napada
  • 01:35Braća iz močvare
  • 02:00Braća iz močvare
  • 02:25Mangove ekspedicije
  • 03:15Megalodon - praistorijska ajkula
  • 04:02Divljina Indokine
AXN
  • 00:10CSI - Sajber zločini II.
  • 00:55Profilisanje VI.
  • 01:55Profilisanje VI.
  • 02:45CSI - Sajber zločini II.
  • 03:30CSI - Sajber zločini II.
  • 04:15Profilisanje VI.
  • 05:10BROJ3VI IV.
  • 00:15Hanibal III.
  • 00:59Kraj programa
  • 10:40Tajne i laži II.
  • 11:30Tajne i laži II.
  • 12:20Medium Ii.
  • 13:10Medium Ii.
  • 13:55Tajne i laži II.
B92
  • 23:45Zaleđena planeta
  • 00:30Savršena dijeta
  • 01:20Tajne blizanaca
  • 02:10Neverovatni ljudi
  • 03:00Neverovatni ljudi
  • 03:50Tajne skrivene u hrani
  • 04:40Svirepa Zemlja
  • 00:00Newsday
  • 00:30Asia Business Report
  • 00:45Sport Today
  • 01:00Newsday
  • 01:30Asia Business Report
  • 01:45Sport Today
  • 02:00Newsday
  • 00:05Lego Nindžago
  • 00:30Lego Nindžago
  • 00:50Angelo Rules
  • 01:00Angelo Rules
  • 01:11Angelo Rules
  • 01:25The Amazing World of Gumball
  • 01:35The Amazing World of Gumball
  • 23:15 Pisac
  • 01:25 Pištolj
  • 02:45 Barton Fink
  • 04:40 Savršeni stranci
  • 06:15 Crveni krug
  • 09:05 Magična vrteška
  • 10:45 Nevidljivi dečak
  • 23:50 Napušteni
  • 01:40 Muljanje
  • 03:36Kraj programa
  • 08:00 Posljednja pljačka
  • 09:45 Muljanje
  • 11:50 Prvi sneg
  • 13:50 Belami
CNN
  • 00:00State of America with Kate Bolduan
  • 00:30CNN Today (with World Sport)
  • 02:00Anderson Cooper 360
  • 04:00CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:30African Voices
  • 06:00CNN Newsroom
  • 07:00CNN Newsroom
  • 00:05Ugly Americans
  • 00:30Jackass
  • 00:55Nitro Circus
  • 01:20Ridiculousness
  • 01:45Saut park
  • 02:10Saut park
  • 02:35Drawn Together
  • 00:00Treba prozreti dušu ubice
  • 00:30Treba prozreti dušu ubice
  • 01:00Zakasnela pravda
  • 02:00Zločini koji su potresli Britaniju
  • 03:00Zločini koji su potresli...
  • 04:00Treba prozreti dušu ubice
  • 04:30Treba prozreti dušu ubice
  • 00:00Susret sa nadljudskim moćima
  • 01:00Zemlja iz svemira
  • 01:50Goli i uplašeni XL
  • 02:40Točak: Igre preživljavanja
  • 03:30U divljini sa Berom Grilsom
  • 04:20Trgovci automobilima
  • 05:10Kako se pravi?
  • 00:15Sabrina: Tajne čarobnice...
  • 00:40Sabrina: Tajne čarobnice...
  • 01:05Bini i duh
  • 01:30Bini i duh
  • 01:55Hank Zipzer
  • 02:15Košnica
  • 02:20Hank Zipzer
  • 00:00Uvod u anatomiju
  • 01:00Zakon i red: Zločinačke namere
  • 02:00Zakon i red: Zločinačke namere
  • 03:00Zakon i red: Zločinačke namere
  • 04:00Gospođica Marpl
  • 06:00Zakon i red: Zločinačke namere
  • 07:00Zakon i red: Zločinačke namere
E!
  • 00:00E! Vesti
  • 01:00Žene sportista u Majamiju
  • 02:00Kajlin život
  • 02:30Kajlin život
  • 03:00E! Vesti
  • 04:00Stil slavnih
  • 04:30Stil slavnih
  • 00:00Fudbal - MLS liga
  • 01:25Vesti
  • 01:30Snuker
  • 03:00Tenis - ATP World Tour 250
  • 04:30Snuker
  • 06:00Biciklizam - Svetsko drumsko...
  • 07:30Tenis - ATP World Tour 250
  • 00:25Vesti
  • 00:30Biciklizam - Svetsko drumsko...
  • 01:30Tenis - ATP World Tour 250
  • 02:55Vesti
  • 03:00Superbajk
  • 03:30Superbajk
  • 04:00Biciklizam - Svetsko drumsko...
FOX
  • 00:10Kasl
  • 01:0511.22.63
  • 02:10Isterivač đavola
  • 02:55Legende
  • 03:4011.22.63
  • 04:30Isterivač đavola
  • 05:15Legende
  • 23:55Las Vegas
  • 00:50Elementarno
  • 01:40Naplata
  • 02:25Vojni advokati
  • 03:10Las Vegas
  • 03:50Istrage gospođice Fišer
  • 04:45Istrage gospođice Fišer
  • 22:05Parovi
  • 01:00Kraj programa
  • 04:30Jutarnji program: Dobro jutro...
  • 11:00Parovi
  • 11:55Vesti
  • 12:05Parovi
  • 12:55Vesti
HBO
  • 23:40 Povratnik
  • 02:15 Bornovo nasleđe
  • 04:25 Horizont
  • 06:00 Kako postati normalna osoba
  • 07:30 Koralina i tajanstveni svet
  • 09:10 Petar Pan
  • 11:05 Alvin i veverice: Velika avantura
  • 00:10 Rajski apartman
  • 02:15 Krampus
  • 03:55 Bili Lin - heroj
  • 06:00 Amelija
  • 07:55 Luda Meri
  • 09:15 Jedne Badnje večeri
  • 10:40 Kamion čudovište
  • 00:00Zvezde zalagaonica
  • 00:30Zvezde zalagaonica
  • 01:00Američki sakupljači
  • 02:00Zvezde zalagaonica
  • 02:30Borbe za skladišta
  • 03:00Sakupljači tajanstvenog
  • 03:55Iskovano u vatri
  • 23:53Detektiv Murdoch
  • 00:39Don Mateo
  • 01:32Klica zla
  • 02:31Kuća od karata
  • 03:17Dr. Oz
  • 03:59Junakinje Velikog rata
  • 04:58Skica za portret
  • 00:00Ni krivi ni dužni
  • 00:30Noćni glazbeni program
  • 03:30Noćni glazbeni program
  • 04:57Noćni glazbeni program
  • 05:53Regionalni dnevnik
  • 06:33Crtana serija
  • 07:00Juhuhu
N1
  • 00:00Sport Klub info
  • 00:30DW Euromaxx
  • 01:00Dnevnik
  • 01:30Dnevnik
  • 02:00Dnevnik
  • 02:30Scena
  • 02:45Info biz
  • 00:15Najsmrtonosnije životinje na svetu
  • 01:05Najsmrtonosnije životinje na svetu
  • 01:50Najčudnije životinje
  • 02:40Najčudnije životinje
  • 03:25Najčudnije životinje
  • 04:10Neverovatna kuća paukova
  • 04:55Trka života
  • 00:00Američka trava
  • 01:00Američka trava
  • 01:55Primitivni opstanak
  • 02:40Živi slobodan ili umri
  • 03:25Detektivi u divljini
  • 03:50Nisam znao da...
  • 04:10Živi slobodan ili umri
OBN
  • 22:25U ime kralja
  • 00:35Noć sa zvijezdama
  • 03:05OBN Info
  • 03:20OBN Sport
  • 03:25Nazar
  • 04:05Volim samo tebe
  • 04:30Magazin Lige prvaka
  • 21:30Zadruga: Narod pita
  • 01:00Zadruga
  • 04:30Svitanje
  • 07:00Dobro jutro!
  • 11:00Premijera
  • 11:15Zadruga
  • 13:00Prvi Nacionalni dnevnik
  • 00:17 Nepoznato
  • 02:03 Marija Antoaneta
  • 04:06Prognani
  • 07:00Zdravlje i Vi
  • 07:46Premijera
  • 08:03Duh iz Kantervila
  • 09:35City kids
  • 00:00Operativci
  • 01:00Divlji u srcu
  • 02:00Alo, alo
  • 02:30Seks i grad
  • 03:00Rat podzemlja
  • 04:00Farskejp
  • 05:30Premijerka
  • 23:55Pinkove Zvezdice
  • 02:00Music Time
  • 06:30Pinkove Zvezdice
  • 08:30Sali Bolivud
  • 08:45Kids Top Lista
  • 09:00Fiš i Čips
  • 09:10Ekskalibur
  • 00:00Vampirski dnevnici
  • 01:15Sledbenici
  • 01:45Zločinački umovi
  • 02:00 Ponovo mrtav
  • 03:30Paklena kuhinja
  • 04:30Vesele sedamdesete
  • 06:00Dođi na večeru
RT
  • 00:00Headline News
  • 00:29Documentary
  • 01:00Headline News
  • 01:29Cross talk
  • 02:00Headline News
  • 02:29Documentary
  • 03:00Headline News
  • 00:10Studio znanja
  • 01:09Lov i ribolov
  • 01:39Gost
  • 02:06Potera
  • 03:00Vesti RTS
  • 03:03Oko
  • 03:33Sumnjiva lica
  • 00:22Vikinzi
  • 01:05Tako stoje stvari
  • 01:50Trezor
  • 02:43Glasam za ljubav
  • 04:10Noćno dežurstvo sestre Grizelde
  • 05:05Mera za muziku
  • 06:29Slagalica
  • 00:05Znak nove ere: Vreme...
  • 00:45Čitanje slika: Ljubica Cuca Sokić
  • 01:00Kukuriku šou: Šta ume umetnik
  • 01:20Poletarac: UPS-Tolerancija na...
  • 01:35Poletarac: Može i drugačije
  • 01:55Nišvil: Eyot
  • 02:30Jordan
  • 00:10Studio znanja
  • 01:09Lov i ribolov
  • 01:39Gost
  • 02:06Potera
  • 03:00Vesti RTS
  • 03:03Oko
  • 03:33Sumnjiva lica
  • 00:01Most
  • 00:59Ritam noći
  • 01:59U dobroj kondiciji
  • 02:25Hronika Slavonije, Baranje i...
  • 02:53Književni portret Aleksandra Tišme
  • 03:46Vredi znati
  • 04:09Ritam noći
  • 00:25TV Prodaja
  • 02:25Naši dani
  • 03:25U fokusu
  • 03:55Globus
  • 04:25TV Sport na mađarskom
  • 04:45Moj gost
  • 05:15Centar sveta - putopisi
  • 00:00 Polarna oluja
  • 02:00Zvezdane oči
  • 04:00Herkul: Legendarna putovanja
  • 06:00Zvezdana kapija: Atlantida
  • 07:00Zvezdana kapija SG-1
  • 08:00Lovac na relikvije
  • 09:00Ksena: Princeza ratnica
  • 23:30Fudbal - Španska liga: Pregled...
  • 00:30Košarka - Klubska prijateljska...
  • 02:00Košarka - NBA liga: NBA Special:...
  • 02:30Američki fudbal - NFL: Arizona -...
  • 05:35SK Mix
  • 06:00Max Bet vesti
  • 06:30Tenis - WTA Premijer turniri: WTA...
  • 00:05Fudbal - Premijer liga: Pregled...
  • 01:00Tenis - WTA Premijer turniri: WTA...
  • 06:00Fudbal - Sky Bet League 2: Forest...
  • 07:45Fudbal - Holandska liga: Pregled...
  • 08:40Fudbal - Turska liga: Trabzon -...
  • 10:25Američki fudbal - NFL: Arizona -...
  • 13:00Tenis - WTA Premijer turniri: WTA...
  • 23:00Košarka - WNBA: Minnesota - Los...
  • 00:40Fudbal - Holandska liga: Pregled...
  • 01:40Fudbal - Premijer liga: Arsenal -...
  • 03:30Fudbal - Premijer liga: Pregled...
  • 04:25Fudbal - Švajcarska liga: Basel -...
  • 06:10Moto GP: Moto GP Red Bull Rookies...
  • 07:00Moto GP: Moto GP Red Bull Rookies...
  • 23:40Američki fudbal - NFL: Minnesota -...
  • 02:10Fudbal - Sky Bet Championship:...
  • 02:35Fudbal - Ruska liga: Rostov -...
  • 04:20Fudbal - Portugalska liga:...
  • 06:05Fudbal - Portugalska liga: Pregled...
  • 06:50Fudbal - Premijer liga: Burnley -...
  • 08:40Fudbal - Španska liga: Betis -...
  • 21:00Tenis - WTA Premijer turniri: WTA...
  • 00:30Fudbal - Španska liga: Pregled...
  • 01:30Fudbal - Španska liga: Betis -...
  • 03:15Fudbal - Turska liga: Antalya -...
  • 06:30Fudbal - Španska liga: Eibar -...
  • 08:15Fudbal - Premijer liga: Arsenal -...
  • 10:00Američki fudbal - NFL:...
  • 23:10SOS koš
  • 01:00Noćni program
  • 08:15Top shop
  • 08:45SOS Vesti
  • 09:00Crna tačka
  • 10:00Autokomanda
  • 10:30SOS Vesti
  • 23:55Noćni program
  • 07:00Beograde, dobro jutro
  • 09:00Vesti Studija B
  • 09:05Beograde, dobro jutro plus
  • 11:00Vesti Studija B
  • 11:05Vodič za roditelje
  • 11:10Beograde, dobro jutro plus
TLC
  • 00:00Ljudsko telo: Neobične priče
  • 01:00Devedeset dana za venčanje: Život...
  • 01:48Beba menja sve
  • 02:36This is Life
  • 03:24Neverni
  • 03:48Neverni
  • 04:12Say Yes To The Dress: Australia
  • 00:00Misterije u muzeju
  • 01:00Veliki kamperi
  • 01:30Veliki kamperi
  • 02:00Tajne ostrva
  • 02:30Tajne ostrva
  • 03:00Ekspedicija u nepoznato
  • 04:00Bizarna hrana sa Endrju Cimernom
  • 00:08 Dragoceni teret
  • 01:40 Welcome Home Roscoe Jenkins
  • 03:35 Raj
  • 05:15 Roksen
  • 07:00 Spašeni!
  • 08:30 Betoven 2
  • 09:55 Savršeno bekstvo
  • 23:15Favoriti
  • 05:05Zelena groznica
  • 05:30Zelena groznica
  • 06:15Zelena groznica
  • 06:40Opasni putevi
  • 07:40Sjajni pronalasci
  • 08:05Sjajni pronalasci
  • 00:00Lovci na mitove
  • 00:55Musketari
  • 01:50Misterije u muzeju
  • 02:35Sjajni pronalasci
  • 03:05Mrtvi o Srednjem veku
  • 03:55Zavera
  • 04:45Vremenske prilike koje su...
  • 00:25Najezda
  • 01:15Pecaroš pustolov
  • 02:05Super-veterinar
  • 02:55Super-veterinar
  • 03:45Divlji metropolis
  • 04:10Divlji metropolis
  • 04:35Pol O`Grejdi za ljubav psima
Povratnik
23:40HBO
Povratnik
Ruska obećanja
00:40FOX Movies
Ruska obećanja
Barton Fink
02:45Cinemania
Barton Fink
Karlitov put
21:50CineStar...
Karlitov put
Agire - gnev božji
22:00Cinemax 2
Agire - gnev božji